Baliace pásky s potlačou

Profesionálne lepiace pásky pre váš biznis!
Firma Protape ®
špecializované baliace pásky s potlačou!

Firma Protape ® je popredným výrobcom potlačených baliacich pások. Potlačené baliace pásky vyrábame už mnoho rokov a svojimi výrobkami úspešne podporujeme firmy z celej Európy!

Aby sme vám mohli poskytnúť produkt najvyššej kvality, používame moderný a veľmi efektívny strojový park, vďaka ktorému môžeme realizovať vašu objednávku s najvyššou precíznosťou, a preto vám tiež ponúkame výrobky a služby na európskej úrovni.

Pri výrobe baliacich pások používame najlepšie lepidlá

Baliace pásky HOTMELT

Baliaca páska s individuálnou potlačou na lepidle HOTMELT (špeciálna zmes syntetických kaučukov) je veľmi univerzálny produkt, ktorý je možné úspešne použiť na kancelárske práce, ale aj pri ťažkých skladovacích prácach.

Bude dokonalá na zalepenie a označenie malých/veľkých, ľahkých/ťažkých balíkov, ktoré budú odoslané vašim zákazníkom. Veľkou výhodou lepiacich pások s potlačou na lepidle HOTMELT je možnosť aplikácie manuálnym alebo strojovým spôsobom.

Vďaka použitiu syntetického kaučuku sa lepiace pásky HOTMELT vyznačujú veľmi vysokou počiatočnou lepiacou silou, vďaka čomu zaisťujú stabilitu spojenia od prvého okamihu po nalepení baliacej pásky na lepený podklad. Naše lepiace pásky sú veľmi pružné a počas používania sa netrhajú, čo v značnej miere uľahčuje, zrýchľuje a zefektívňuje prácu v sklade.

Potlačená baliaca páska s lepidlom HOTMELT je najlepšou a najlacnejšou formou reklamy. Takýto výrobok buduje pozitívny obraz a príjem vašej spoločnosti a zároveň slúži ako najlepšia ochrana zásielky, čo má v odvetví elektronického obchodu skutočne veľký význam. Personalizované potlače na baliacich páskach vykonávame podľa individuálnych pokynov príjemcov. Projekty vždy realizujeme bezplatne, až do momentu finálneho potvrdenia zo strany zákazníka.

Pásy zo syntetického kaučuku vyrábame vo verziách HOTMELT a HOTMELT ECO.

Lepidlo HOTMELT - najväčšou výhodou pások s týmto lepidlom je vysoká počiatočná lepiaca sila, vďaka ktorej páska zaisťuje stabilitu spojenia od prvého okamihu po nalepení. Dodatočne sú tieto pásky po nalepení odolné voči nízkym a vysokým teplotám – zachovávajú si svoje vlastnosti v rozmedzí od -10 °C do +50 °C.
Minimálny náklad je 36 ks, potlače do 3 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED), od nákladu 360 Potlače do 8 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED), vykonávame tiež potlač na základe fotografií (CMYK).

Lepidlo HOTMELT ECO - pásky s potlačou na lepidle HOTMELT ECO sa používajú na zalepenie najľahších balíkov. Vďaka použitiu tenkej, ale napriek tomu veľmi odolnej a pružnej fólie a menšej dávke lepidla je to EKOLOGICKEJŠIE (generuje menšiu spotrebu fólie a lepidla) a tiež vďaka veľmi atraktívnej cene aj veľmi EKONOMICKÉ riešenie.
Minimálny náklad je 360 ks, potlače do 8 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED), vykonávame tiež potlač na základe fotografií (CMYK).

Lepiace pásky SOLVENT

Baliaca páska s individuálnou potlačou na lepidle SOLVENT (najsilnejšie lepidlo na báze prírodného kaučuku) je prémiový výrobok, ktorý je možné úspešne použiť v najextrémnejších situáciách, ako sú nepriaznivé poveternostné podmienky (vysoká vlhkosť, mráz), pričom potlačené pásky so SOLVENTNÝM lepidlom sa osvedčia pri balení najťažších balíkov.

Potlačené pásky na lepidle SOLVENT je možné nanášať ručne alebo strojovo.

Najväčšou výhodou lepidla SOLVENT je jeho veľmi vysoká priľnavosť, ktorá sa s postupom času ešte zosilňuje. Nami vyrábané samolepiace pásky sú veľmi pružné a počas používania sa netrhajú, vďaka čomu je proces balenia zásielok oveľa ľahší, rýchlejší a efektívnejší.

Potlačená baliaca páska s lepidlom SOLVENT je najlepšou a najlacnejšou formou reklamy. Označenie výrobkov a zásielok lepiacimi páskami zvyšuje povedomie o vašej firme a dokonale chráni zásielky počas prepravy kuriérskymi spoločnosťami. Na baliacich páskach robíme individuálne firemné potlače podľa podrobných pokynov našich klientov. Každý projekt vždy realizujeme bezplatne, až do momentu finálneho potvrdenia zo strany zákazníka.

Samolepiace pásky s lepidlom SOLVENT je možné vyrobiť na dvoch nosičoch, ako je POLYPROPYLÉN alebo PVC.

Lepidlo SOLVENT (POLYPROPYLÉNOVÁ PÁSKA) Je to páska so štandardným nosičom a najkvalitnejším lepidlom, ktorým je prírodný kaučuk, zaistí bezpečnosť zásielok za každých podmienok. Dodatočne sa jedná o výrobok, ktorý je odolný voči nízkym a vysokým teplotám – po nalepení si zachováva svoje vlastnosti v rozmedzí od -20 °C do +60 °C.
Minimálny náklad je 36 ks, potlače do 3 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED).

SOLVENTNÉ lepidlo (PVC) - nosič PVC c sa vyznačuje obrovskou mechanickou pevnosťou, vďaka čomu je táto páska určená na špeciálne úlohy, vyznačuje sa silnými lepiacimi vlastnosťami, je vhodná na lepenie veľmi ťažkých balíkov s veľkými rozmermi, ktoré sú vystavené ťažkým prepravným podmienkam. Ďalšou veľkou výhodou pásky je jej tiché odvíjanie z rolky, čo zvyšuje komfort práce. Lepiace pásky s PVC nosičom sú odolné voči nízkym a vysokým teplotám – po nalepení si zachovajú svoje vlastnosti v rozmedzí -20 °C až +60 °C.
Minimálny náklad je 36 ks, potlače do 3 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED).

Samolepiace pásky AKRYLOVÉ

Potlačené baliace pásky s lepidlom AKRYL sú ideálnym pracovným nástrojom do každej kancelárie a skladu. Vlastnosti tejto lepiacej pásky z nej robia jednu z najpopulárnejších foriem zabezpečenia rôznych druhov bremien a balíkov. Vďaka postupne sa zvyšujúcej viskozite a pevnosti, sa akrylová páska perfektne osvedčí pri dlhodobom skladovaní tovaru. Samolepiaca páska s akrylovým lepidlom (ktoré bolo vytvorené kombináciou akrylovej emulzie a zosieťovacieho činidla) sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti vlhkosti, starnutiu a UV žiareniu (preto ako jediná páska po uplynutí času nežltne). Vďaka silným lepiacim vlastnostiam a pružnosti je ideálna aj na skladovanie a prepravu tovaru. Odolná a pevná potlačená baliaca páska s akrylovým lepidlom je ideálnou formou na reklamu firiem, ktorá zvyšuje uznanie značky a podieľa sa na zvýšení predaja v sektore elektronického obchodu.

Akrylové lepiace pásky je možné vyrobiť aj vo verzii tichého odvíjania (AKRYL TICHÝ), ktoré sa úspešne uplatnia na miestach, kde dlhé lepenie a prítomný hluk sťažuje ostatným prácu. Naše pásky s tichou verziou odvíjania výrazne zlepšujú komfort práce. Tichá baliaca páska s individuálnou potlačou zabezpečí najtichšie odvíjanie. Ideálne sa osvedčí v skladoch alebo kanceláriách, či tiež na miestach, kde sa pripravuje veľké množstvo zásielok.

AKRYLOVÉ lepidlo - najväčšou výhodou tohto lepidla je jeho priľnavosť, odolnosť proti vlhkosti a UV žiareniu, ktorá sa s postupom času zvyšuje, navyše po nalepení sú pásky odolné voči nízkym a vysokým teplotám – zachovávajú si svoje vlastnosti v rozmedzí od -10 °C až +60 °C.
Minimálny náklad je 36 ks, potlače do 3 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED), od nákladu 360 ks potlače do 8 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED), vykonávame tiež potlač na základe fotografií (CMYK).

AKRYLOVÉ TICHÉ lepidlo - samolepiace pásky na tomto lepidle sa vyznačujú zvýšenou hrúbkou fólie a zvýšenou dávkou lepidla, vďaka čomu je odvíjanie nehlučné, páska má vynikajúcu viskozitu a preto balíky, ktoré budú zabezpečené touto páskou, sú veľmi bezpečné, navyše je tento výrobok odolný voči nízkym a vysokým teplotám – po nalepení si zachováva svoje vlastnosti v rozmedzí od -10 °C do +60 °C.
Minimálny náklad je 360 ks, potlače do 8 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED), vykonávame tiež potlač na základe fotografií (CMYK).

Tipy na použitie našich baliacich pások pások s logom lepiacich pások

Tipy na použitie našej pásky:

  • Baliace pásky by sa mali skladovať v suchých miestnostiach a v originálnych kartónoch
  • Samolepiaca páska by sa mala nanášať pri teplotách nad +8 °C
  • Lepiaca páska by mala byť lepená k čistému a suchému povrchu
  • Silné pritlačenie/prihladenie baliacej pásky k povrchu zlepšuje priľnavosť pásky k podkladu
  • Nepoužívajte ostré nástroje na otváranie jednotkových balíkov (v ktorých sú zabalené pásky) a hromadných balíkov (kartónov), pretože najbežnejšou príčinou trhania pásky je prerezanie okraja pásky