Potlačené papierové pásky

Ekologické papierové pásky pre vašu firmu

Najkvalitnejšie papierové pásky kraftové pásky ekologické pásky kraftové pásky s logom

Papierová páska (PAPIER KRAFT) s potlačou a firemným logom je najlepším riešením, ktoré používajú podnikatelia pôsobiaci v elektronickom obchode. Vyrábame vysoko kvalitné baliace papierové pásky, ktoré sa vyznačujú veľmi vysokou pevnosťou a obrovskou priľnavosťou.

Naše papierové pásky sú ideálne na zabezpečenie zásielok, pričom sa dodatočne podieľajú na kvalite prírodného prostredia. Naša potlačená papierová páska je dokonalým a ekologickým spôsobom na balenie vašich zásielok. Samolepiace papierové pásky s potlačou sú veľmi univerzálnym riešením, ktoré tiež zlepšuje obraz firmy a prezentuje ju ako pro-EKO.

Vytváraním potlačí v podobe firemného loga, reklamného textu alebo výstražných symbolov na papierových páskach transformujeme našu kraftovú pásku na reklamné médium s výrazným dosahom - táto forma prináša ďalšiu hodnotu v podobe lacnej reklamy a istoty, že si zákazník zapamätá vizuálnu identifikáciu našej firmy. Táto forma propagácie bude ideálna pre vašu firmu.

Papierová páska typu (KRAFT) má lepiacu vrstvu na báze syntetického (lepidlo HOTMELT) alebo prírodného (lepidlo SOLVENT) kaučuku. Naše kraftové pásky neobsahujú zložky nebezpečné pre životné prostredie. Ekologická potlačená papierová páska je vyrobená z ekologických materiálov a je dostupná v dvoch farebných prevedeniach: biela a hnedá (lepidlo HOTMELT) a iba hnedá (lepidlo SOLVENT).

Ekologické papierové pásky (KRAFT) s potlačou sú ideálnou formou marketingu pre vašu firmu. Vytlačenie vlastného firemného loga alebo reklamného sloganu zlepší povedomie o vašej firmy. Papierová páska s logom (KRAFT) navyše priláka veľa nových zákazníkov, ktorým záleží na ochrane životného prostredia. Papierová baliaca páska s vlastnou potlačou je čoraz populárnejšia a stala sa základnou výbavou online obchodov, kancelárií a skladov. Perfektne sa osvedčí na balenie kartónových škatúľ rôznej hmotnosti a veľkosti, na uzatváranie malých balení a obálok, či na zapečatenie a označovanie tovaru.

trvalé, silné lepenie
Papierové pásky
na lepidle SOLVENT

SOLVENTNÉ lepidlo sa vyznačuje vysokou priľnavosťou, ktorá sa časom stáva silnejšou. Okrem toho sa jedná o výrobok, ktorý je odolný voči nízkym a vysokým teplotám – po nalepení si zachováva svoje vlastnosti v rozmedzí od -20 °C do +60 °C. Je dostupná iba v hnedej farbe, minimálny náklad je 36 ks
Potlače do 3 farieb. (PALETA PANTONE SOLID COATED).

mimoriadna priľnavosť lepidla
Papierové pásky
na lepidle HOTMELT

Lepidlo HOTMELT sa vyznačuje veľmi vysokou počiatočnou lepiacou silou, vďaka čomu zaisťuje stabilitu spojenia už od prvých okamihov po nalepení. Po nalepení je potlačená páska s lepidlom HOTMELT navyše odolná voči nízkym a vysokým teplotám – zachovávajú si svoje vlastnosti v rozmedzí od -10 °C do +50 °C. Papierové pásky s lepidlom HOTMELT sú dostupné v bielej a hnedej farbe, minimálne množstvo je 540 ks.
Potlače do 8 farieb (PALETA PANTONE SOLID COATED), vykonávame tiež potlač na základe fotografií (CMYK).

Tipy na použitie našich papierových pások kraftových pások ekologických pások

Tipy na použitie našej pásky:

  • Papierové pásky by sa mali skladovať v suchých miestnostiach a v originálnych kartónoch
  • Páska eko kraft by sa mala nanášať pri teplotách nad +8 °C
  • Papierová páska by mala byť lepená k čistému a suchému povrchu
  • Silné pritlačenie/prihladenie kraftovej pásky k povrchu zlepšuje priľnavosť pásky k podkladu
  • Nepoužívajte ostré nástroje na otváranie jednotkových balíkov (v ktorých sú zabalené pásky) a hromadných balíkov (kartónov), pretože najbežnejšou príčinou trhania pásky je prerezanie okraja pásky